Dobra restauracja w Krakowie

Kraków to wspaniałe miastopizza

 

Stolica Małopolski jest naprawdę fantastycznym miejscem, które koniecznie trzeba chociaż raz odwiedzić. Niektórzy turyści co po chwilę wracają do tego miasta, ponieważ wciąż można tam spotkać i zobaczyć wspaniałe oraz fascynujące rzeczy. Wawel razem z dumną katedrą i Smokiem Wawelskim. Rynek Główny z kościołem Mariackim, ulicę Franciszkańską, Tyniec oraz wiele innych wspaniałych zabytków.

Imprezy

Można tutaj również wziąć udział w wielu wspaniałych imprezach plenerowych i klubowych, dzięki czemu na pewno na nudę nie będziecie narzekać. Nie można zapomnieć również o Wieliczce, która znajduje się w bardzo bliskiej odległości od centrum Krakowa. Znajduje się tam wspaniała kopalnia soli, z którą musicie się zapoznać i zobaczyć, dlaczego przyciąga takie rzesze turystów z Polski oraz z zagranicy. A jeżeli będziecie zmęczeni zwiedzaniem miasta i poznawania wszystkich atrakcji, to koniecznie powinniście zajrzeć na ul. Lipowskiego 24, w Starym Bieżanowie, gdzie znajduje się restauracja i pizzeria ze smakowitym jedzeniem.

Jedzenie dla każdego

Dobre jedzenie to podstawa do tego, aby mieć siły na poznawanie i zwiedzanie wielu miejsc w Krakowie. Magillo to miejsce, gdzie o każdej porze zjecie smakowite dania. Z tej restauracji mogą korzystać klienci indywidualni, jak również wycieczki obsługa Kraków Wieliczka. Jest to lokal, który specjalizuje się w obsłudze większych grup. Jeżeli dokładnie chcecie się zapoznać z ich firmą, to odwiedźcie również stronę magillo.pl. Oprócz jedzenia podawanego w lokalu, to zawsze możecie również od nich zamówić catering, jeżeli organizujecie większą imprezę dla znajomych. Warto skosztować ich wybornych pizz, które przyrządzane są według włoskich receptur. A jak sami wiecie, tylko Włosi robią najlepsze pizze. Oprócz tego, możecie również zjeść najróżniejsze mięsa, w tym eskalopki lub też polędwiczki cielęce, które przyrządzone są bardzo starannie przez najlepszego szefa kuchni. Na pewno nie pożałujecie, jeżeli wybierzecie się tam na obiad lub też na kolację.