Jeżeli pragniesz niesztampowego ślubu, pomyśl o górach

Nadszedł w końcu ważny dzień. Czas niezmiernie szczególny dla mnie oraz mojej dziewczyny, a liczę na to, że za parę godzin, mojej żony.
Znamy się z Basią od podstawówki i jak to nasze rodzicielki stwierdziły zgodnie, od pierwszego dnia mieliśmy się ku sobie.

transport osób katowice

Z tego co nam mówiły, bardzo silnie by się zdumiały, gdyby naprawdę nie dopełniło się to na ślubnym kobiercu. Zawarcie związku małżeńskiego planowaliśmy jeszcze praktycznie od czasu liceum. Bez wątpienia nie chcieliśmy, żeby był schematyczny. Odrzucony był duchowny wraz ze zwykłym przytupem weselnym. Pożądaliśmy czegoś innego, czegoś, co nasi bliscy zachowają w pamięci na długi czas.
Wpadliśmy wtenczas na pomysł, ażeby nasze uroczystości weselne zostały zorganizowane w górskim schronisku nad Morskim Okiem. Wynajmiemy na dwa dni pełne schronisko, sprowadzimy każdego z gości i w tego typu niezwykłych warunkach weźmiemy ślub.Gdy byliśmy nastolatkami, było to dla nas zabawą oraz kwestią nierealną, ale gdy przyszło do planowania faktycznego ślubu, Basia wspomniała o naszym infantylnej fantazji. Trochę nad tym się zastanowiliśmy i wyszło na to, że jest możliwość to zorganizować. Ja mam rodzinę w Gliwicach, a Baśka w Katowicach. Musimy zorganizować ich przetransportowanie. Jak zaplanowaliśmy, tak zrobiliśmy.Ja zatelefonowałem do schroniska, z początku w słuchawce nastała martwa cisza, zaś po niej odezwał się zarządca i stwierdził, iż właściwie da się to sprawić. Wtedy narzeczona wypatrywała w komunikatach przewóz osób katowice. W dniu ślubu oczekiwaliśmy na parkingu poniżej drogi do schroniska, nadciągnęły dwa busiki, pierwszy z tekstem ślubny transport osób katowice, a inny analogicznie ślubny transport osób gliwice. Przybyli goście zostali poproszeni o wejście do powozów konnych oraz zostali zwiezieni prosto do schroniska.

Tak jak planowaliśmy w dzieciństwie, nasze wesele wszyscy goście zapamiętali na długi okres. Relacje z tego wydarzenia na długi czas stały się przedmiotem kluczowym familijnych spotkań.