Makijaż permanentny brwi Warszawa

Makijaż permanentny brwi Warszawa

Niektóre z kobiet są zmęczone podkreślaniem brwi w trakcie codziennego makijażu. Jest to nie tylko uciążliwe, lecz także niekomfortowe w ciągu dnia – jesteśmy narażone na rozmazanie się kredki na twarzy, co pozostawia nieestetyczne smugi. Z pomocą przychodzi nam makijaż permanentny brwi warszawa. Jakie są metody przeprowadzania tego zabiegu? 

Metody

Dobrze wykonany zabieg jest genialną alternatywą dla tradycyjnego makijażu, zwłaszcza że wyraziste brwi o idealnym kształcie weszły do współczesnego kanonu urody. Klientkom, które zgłaszają się do salonów na makijaż permanentny brwi warszawa, kosmetyczki proponują najczęściej dwie techniki pozwalające na osiągnięcie tego efektu:

  • metodę włoskowa – polecana osobom o brwiach rzadkich i nieregulranych;
  • metodę pudrowa – pomaga osiągnąć delikatne i naturalne rezultaty. 

Trwałość, jaką będzie posiadał makijaż permanentny brwi warszawa, zależy od typu cery klientki oraz rodzaju zastosowanych pigmentów. 

Makijaż permanentny brwi w Warszawie

Przebieg zabiegu

Procedura polega na wprowadzeniu śródskórnie barwnika celem korekty kształtu i koloru brwi. Stosowane pigmenty są gruntownie testowane, zatem nie uczulają i nie wywołują niepożądanych reakcji. Makijaż permanentny brwi warszawa poprzedzany jest konsultacją z kosmetyczką, która wykona zabieg. Jego trwałość waha się między 3 a 5 lat, dlatego dla podtrzymania efektu należy go powtarzać. Wynika to z tego, że wraz z naturalnymi procesami fizjologicznymi skóry barwnik stopniowo się w nią wchłania. Makijaż permanentny brwi warszawa musi być powielany również po to, aby dostosować go do zmieniającego się z wiekiem owalu twarzy.