Napęd do bramy rolowanej

Napęd do bramy rolowanej najlepiej sprawdza się w ciemnych pomieszczeniach. Technologia pozwala na zamontowanie napęd do bramy rolowanej niemalże w każdym otworze pod bramę garażową. Brama roluje się przy podnoszeniu. Dodatkowo cechuje ją niezwykła trwałość, dzięki czemu ciężkie warunki atmosferyczne nie wpłyną na jej trwałość i nie spowodują uszkodzeń.

Na zaopatrzenie w nią decydują się nie tylko osoby prywatne, ale również firmy. Zdecydowanie na zamontowaniu takiego rozwiązania skorzystają magazyny i hale zajmujące się produkcją. Ułatwi to transport przedmiotów oraz pomoże przyspieszyć wykonywaną pracę. Dodatkowo korzystanie z niej jest niezwykle łatwe, co pomaga osobom bez doświadczenia w obsłudze napęd do bramy rolowanej.

Napęd do bramy rolowanej

Zestaw napęd do bramy rolowanej

Jedną z części napęd do bramy rolowanej jest silnik. Wbudowany w nim jest odbiornik radiowy, możliwość awaryjnego otwierania oraz dwa piloty. Wielkość ciężaru możliwa do podniesienia przez silnik zależna jest od wysokości bramy. Wał nawojowy, który umieszcza się w skrzynce, oszczędza miejsce przy suficie.

Z czego składa się napęd do bramy rolowanej?

  1. Blokada kurtyny — dzięki niej brama nie podnosi się samoistnie ze strony zewnętrznej.
  2. Fotokomórki — zabezpiecza przed zatrzaśnięciem przez bramę.
  3. Aretki — wyciszają pracę napęd do bramy rolowanej, a same panele są trwalsze.
  4. Możliwość awaryjnego otwierania bramy od wewnątrz.
  5. Możliwość awaryjnego otwierania bramy od zewnątrz.

Wśród wyboru napęd do bramy rolowanej możemy znaleźć przeróżne warianty kolorystyczne. Dzięki temu kolor będzie odpowiednio dobrany do otoczenia.

Zobacz więcej na: https://silnikidorolet.eu/silniki-do-bram-rolowanych-c-1.html