Parę faktów dotyczących pokrowców samochodowych.

Jedna druga okresu zimowego za nami, niemniej jednak za szybami wciąż można dostrzec zaspy białego puchu, a temperatura spada znacząco poniżej zera. Każdego ranka musimy skrobać szyby swoich automobili, a na domiar złego borykać się z ich odpaleniem. Zarówno posiadając nowiutki akumulator, może się okazać, że samochód nie odpali. Dobrym rozwiązaniem będzie w takim przypadku wykorzystanie kabli wysokiego napięcia, jednakże prócz tego będziemy potrzebować innego samochodu i pomocy osoby uczynnej. Ażeby zaoszczędzić sobie czasu na odśnieżanie czterokołowca, wskazane jest przejrzeć pokrowce samochodowe.

Pokrowce na fotele samochodowe

Plandeka na samochód

Obsługuję się je bardzo intuicyjne. Wystarczy albowiem wieczorową porą, lub po powrocie z pracy naciągnąć specjalny materiał na rozciągłość całego samochodu, a opadający biały puch zatrzyma się na nim, nie dotykając karoserii. O świcie wystarczy raptem z jakiejś strony poluzować materiał, a pokrowiec na samochód spakuje się sam w małą kulkę. Tkanina z której jest wykonany, nie chłonie wody, w następstwie tego nie ma potrzeby długiego osuszania w garażu, którego z resztą prawdopodobnie nie mamy.
Gdy uda nam się już uruchomić wóz, odśnieżyć i wyjechać w trasę do szkoły żeby zawieźć młode, muszą one dokończyć jeść jedzenie, na ogół na naszej tapicerce.

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowiec na samochód

Wybierając mniejsze zło, pozwalamy dzieciakom zjeść bułeczkę albo ciastko, natomiast resztki i czekolada obejmuje całe nasze dopiero co, umyte wnętrze. Niestety nie każde zmazy da się wyczyścić, dlatego pokrowce na fotele samochodowe to świetne rozwiązanie. Wystarczy je założyć, a jak zobaczmy, iż są już istotnie świńskie, dać do pralni chemicznej. Dzięki temu drugi raz, nabiorą odcieni i staną się bezbłędnie czyste, a nasza tapicerka będzie wyglądała jak gdyby była prosto z salonu. Zaoszczędzimy w dodatku niemało środków, na profesjonalne czyszczenie wnętrza, a także bez nerwów. Nasze dzieci także będą radosne nie słysząc jojczenia swoich rodziców, z racji następnych plam po budyniu.