Przytulanki – prezent na narodziny dziecka

Prezent z okazji narodzin dziecka

fundacja-dzieciom

Narodziny dziecka to długo oczekiwany moment, zarówno przez rodziców, jak i dalszą rodzinę. Przyszli wujkowie i dziadkowie przygotowują się do nowej roli, jaką już wkrótce będą pełnić w rodzinnym kręgu. Szczególnie w pierwszych tygodniach po porodzie, dalsza rodzina wspiera rodziców w codziennych obowiązkach, a także radzi jak postępować w różnych nietypowych sytuacjach z dzieckiem. Odwiedzający matkę z dzieckiem dalsi członkowie rodziny często chcieliby zakupić jakiś prezent na narodziny dziecka. Przeczesują więc sklepy internetowe oraz te w galeriach handlowych w poszukiwaniu idealnego upominku. Małe dziecko, które dopiero co się urodziło, nie potrzebuje jednak skomplikowanych zabawek czy zaawansowanych urządzeń. Powinniśmy pozwolić mu się naturalnie rozwijać. Co więc wybrać na prezent dla nowego, młodego członka naszej rodziny? Dobrą opcją są przytulanki dla niemowląt handmade.

Co oznacza handmade?

Co to są przytulanki każdy wie, ale słówko handmade może wśród niektórych wywołać lekkie zaskoczenie. Co oznacza to pojęcie? Słówkiem handmade określa się przedmioty, które zostały wykonane nie maszynowo na dużą skalę, lecz własnoręcznie. Takie przedmioty charakteryzują się tym, że są zazwyczaj unikalne i niepowtarzalne. Nie jest to produkcja seryjna wyłącznie dla zysku, a raczej coś zakrawającego o sztukę. Rzeczy typu handmade to biżuteria, ozdoby, przedmioty codziennego użytku, meble oraz chociażby… maskotki.

Czy warto ?

Takie ręcznie wykonane maskotki pięknie wyglądają, są pluszowe i świetnie nadadzą się na prezent dla dziecka z okazji jego narodzin. Przytulanki dla niemowląt są ważnym elementem, sprawiają że wystrój pokoju jest bardziej przyjazny dla malucha. Dziecku dużo bardziej przyda się taki pluszak, niż zaawansowane elektroniczne zabawki, na które jeszcze przyjdzie czas później. Jeśli wahasz się nad zakupem takich przytulanek, to wiedz, że to dobry wybór.