Tłumacz

Jestem tłumaczem, który ma bardzo niskie stawki za swoja pracę.

Można się do mnie zgłaszać przez moja stronę internetową, przez różne portale i nawet bezpośrednio, czyli telefonicznie.
Specjalizuje się w tłumaczeniu dokumentów. Znam język włoski, hiszpański, niemiecki, mongolski i irański. Odbywałem wiele stażów np. w regionalnej państwowej siedzibie mongolskiej, w niemieckim sztabie ochrony danych, czy w hiszpańskim przedsiębiorstwie sztuk walki z bykami.
Jestem pewien, ze każdy klient będzie zadowolony z mojej pracy.
Dokładne tłumaczenie dokumentów włoski, czy przepisywanie na język szwedzki to dla mnie nic trudnego.
Zlecenia realizuje bardzo szybko, dokładnie i rzetelnie. Podobno na mieście krąży opinia, że jestem w tym najlepszy. Fakt na moim biurku leżą stosy dokumentów, które są do zrealizowania, tłumaczenia i przepisywania. Nie wiem czy się ze wszystkim wyrobię.
Ostatnio zastanawiałem się nad zatrudnieniem sekretarki, która by to wszystko ogarnęła. Posegregowałaby te wszystkie dokumenty i papiery. Robiłaby dla mnie kawkę, herbatę i nalewałaby codziennie najdroższe na świecie drinki.
Oczywiście musi spełniać wiele warunków. Musi być ładna, zaradna i inteligentna. Musi mieć co najmniej podstawowe wykształcenie, znać minimum jeden obcy język i mieć czteroletni staż w innej podobnej firmie.

Dokumenty są napisane w różnych językach i trzeba wiedzieć, gdzie i jak je segregować.

Po pracy moglibyśmy razem się doszkalać, chodzić na kursy, na spotkania integracyjne i biznesowe.
Już dałem ogłoszenie do prasy i czekam na telefony od przyszłej sekretarki.
Niestety jeszcze muszę to wszystko sam ogarniać. Tłumaczenie jest dosyć żmudną pracą, ale robię to naprawdę szybko. Dzisiaj mam przetłumaczyć dokumenty dla szwedzkiej firmy, która znana jest na rynku od wielu lat. Wytwarzają i produkują długopisy i ołówki. Dobrze płacą, więc wziąłem tę pracę.
Myślę, że do wieczora uporam się z tą dokumentacją. Jest trochę tego przepisywania, ale jestem profesjonalistą i na pewno zrobię to na czas.

tłumaczenie dokumentów włoski