Wynajem i wypożyczalnia samochodów śląsk

Kto może skorzystać z wynajmu i wypożyczalni samochodów śląsk?

 

Z wypożyczalnia samochodów śląsk może skorzystać każdy, niezależnie czy wynajmuje pojazd z ramienia firmy, czy jako klient indywidualny. Cennik dobrany jest w taki sposób, by każdy klient był w stanie wybrać ofertę dla siebie, tak by spełniała jego wymagania oraz możliwości finansowe. Oferty wynajem samochodów śląsk są również idealne w przypadku ślubów. Istnieje bowiem możliwość udekorowania pojazdu i wynajmu z kierowcą w celu przejazdu państwa młodych.

wypożyczalnia samochodów śląsk 1

Jaki wybór pojazdów jest możliwy w ofercie wynajem i wypożyczalnia samochodów śląsk?

 

Klient do wyboru ma kilka samochodów oferujących różną liczbę miejsc – zarówno standardowe samochody posiadające 5 miejsc, ale również 8 miejsc dla większej grupy osób. W ofercie wypożyczalnia samochodów śląsk znajdują się samochody różnych marek, więc każdy klient znajdzie samochód odpowiedni dla siebie. Pojazdy są regularnie poddawane przeglądom technicznym, a więc nie należy martwić się o ich stan. Samochody posiadają ubezpieczenie OC i AC, zarówno w kraju jak i za granicą. 

Ile klient musi zapłacić za wynajem i wypożyczalnia samochodów śląsk?

 

Cena wynajem samochodów śląsk ustalana jest indywidualnie. Zależna jest od długości okresu wypożyczenia pojazdu. Im dłuższy czas wypożyczenia tym adekwatnie większa cena za wynajem. Klient sam określa na jaki okres czasu decyduje się na wynajem i wypożyczalnia samochodów śląsk i według tego określona jest kwota wypożyczenia.