Ford to jedna z najpopularniejszych marek, jeśli chodzi o auta poruszające się po polskich drogach. Zarówno starsze modele, jak o te nowsze, czasem potrzebują wizyty u mechanika. Drobne i poważniejsze awaria zdarzają się w końcu wszystkim autom, niezależnie od marki.

Serwis Ford Kraków

Duże miasta zazwyczaj posiadają na swojej mapie wiele punktów, do których można się udać w poszukiwaniu pomocy dla swojego pojazdu. Są to zarówno nieduże zakłady mechaniczne, jak i autoryzowane serwisy.

A więc: gdzie udać się w calu naprawienia swojego Forda?

serwis ford kraków

Naprawa w serwisie – tylko dla bogaczy?

Nie ma co ukrywać, że dla pojazdu jest to najkorzystniejsza opcja. Często wybierają ją właściciele nowszych modeli aut, którzy jak najdłużej chcą utrzymać swoje cztery kółka w idealnym stanie. Prawda jest też taka, że auta serwisowane w autoryzowanym punkcie osiągają później o wiele większe ceny na rynku wtórnym.

Ale coraz więcej właścicieli, także tych starszych modeli Forda, zaczyna dostrzegać liczne zalety dokonywania napraw w serwisie. Przede wszystkim – wszystkie czynności naprawcze przy aucie objęte są gwarancją, podobnie jak wymieniane części. Daje to właścicielowi gwarancję, że naprawa będzie wykonana jak należy.

Jeśli mowa już o częściach wymiennych – w serwisie używa się tylko i wyłącznie oryginalnych części producenta. To bardzo ważne, zwłaszcza w czasach, kiedy rynek zalewany jest zamiennikami, z których ogromna część jest bardzo kiepskiej jakości. A przecież odpowiednia jakość części to kwesta nie tylko ceny, ale i bezpieczeństwa na drodze!

Wiedza przede wszystkim

Specjaliści świadczący usługi w oryginalnych serwisach Forda to ludzie, którzy o autach tej marki wiedzą wszystko. Ciągłe szkolenia i doskonalenie swojej wiedzy to recepta na to, by być na bieżąco z nowinkami, które pojawiają się w nowych modelach aut. Tylko wtedy można świadczyć usługi na najlepszym poziomie.

Warto także podkreślić, że naprawa w autoryzowanym serwisie wcale nie jest tak droga, jak głoszą plotki. Wizyta u mechanika też potrafi sporo kosztować, a serwis przynajmniej daje gwarancję, że wszelkie niezbędne czynności zostaną przeprowadzone w sposób rzetelny, prawidłowy i co najważniejsze, uczciwy w stosunku do klienta.