Jaki powinien być dobry coach?

Kim tak w ogóle jest coach?

W obecnych czasach rynek pracy rozwija się bardzo szybko, a my mamy większe pole do popisu, oraz do pokazania całemu światu swoich umiejętności. Gdy nasi rodzice byli bardzo młodzi, a nas jeszcze nie było, nie było aż tylu zawodów i możliwości rozwoju. Obecnie powstają nowe zajęcia i zawody, jakkolwiek by tego nie nazwać. Jednym z nich jest tak zwany coaching, czyli wpieranie mentalne osób, którzy są naszymi klientami, lub chodzą na nasze wykłady w różnych miastach. Dobry coach Kraków, to hasło które wpiszemy w internet, gdy w naszym życiu będziemy odczuwać potrzebę wsparcia, a poczucie naszej wartości ulegnie w pewnym stopniu degradacji.

Cechy dobrego coacha oraz jego praca?

Dobry Coach, czyli po polsku trener mentalny, to osoba o z reguły bardzo silnej psychiki i wysokiej pewności siebie. Ich praca polega na tym, by dowartościować nas w głębi duszy i spróbować pokazać nam sposoby, na trochę inne myślenie, na myślenie w pozytywny sposób, co jak sami wiemy nie zawsze nam wychodzi i mamy tendencje do tego, by się smucić i narzekać każdego dnia. Osoby opisane wyżej postarają się sprawić, by nasze życie nabrało więcej wigoru, oraz byśmy postarali się odnaleźć siebie i sens w życiu, który czasem zatracimy i mocno się w tym wszystkim pogubimy. Możemy wykupić bilet na seans danego trenera, lub wykupić transmisję w internecie, można też kupić książki osoby, która nas interesuje i widzimy w niej potencjał, oraz trafia w tym co mówi w nasze gusta i intelekt. Warto jednak o to, aby wybrany przez nas mówca był rzeczywiście dobrym coachem. W innym wypadku możemy żałować niepotrzebnie wydanych pieniędzy.

dobry coach kraków

Mój ulubiony coach

Moim ulubionym mówcą, dobrym coachem czy trenerem mentalnym, jakkolwiek tą osobę nazwiemy, jest Mateusz Grzesiak. Zobaczyłem dawno temu w internecie jeden z jego filmików, w których to mówi do ludzi i motywuje ich w świetny i szczery sposób i postanowiłem bliżej przyjrzeć się tej osobie. Zacząłem go obserwować w różnego rodzaju miejscach, jak choćby portale społecznościowe i był to strzał w dziesiątkę. Bardzo często bywam także na jego występach i pieniądze za bilet w porównaniu do tego, co można się o sobie dowiedzieć, są bardzo małe i zdecydowanie warte wydania na tego typu występ.