Makijaż permanentny brwi metodą włoskową

Brwi stanowią nieodzowny element każdej twarzy. Zły wygląd oraz nieodpowiedni kształt brwi w znaczący sposób wpływa na urodę, a także sposób postrzegania siebie. Brwi decydują zarówno o wyglądzie, jak i charakterze twarzy.  Ich złą kondycję lub ich całkowity brak naprawić można wykonując makijaż permanentny brwi metodą włoskową.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową – czym tak naprawdę jest?

Sztuka makijażu permanentnego polega na narysowaniu pojedynczych włosków pod odpowiednim kątem w taki sposób, aby w końcowym etapie przypominał aż do złudzenia naturalne brwi. Każdy aspekt w owym zabiegu jest bardzo ważny. Liczy się w nim zarówno kształt, grubość, położenie, a także odpowiednia odległość pomiędzy liniami. Metoda włoskowa sprawdzi się doskonale w sytuacji, w której chcemy zagęścić nasze brwi, a także odbudować ubytki znajdujące się w łuku brwiowym. Zagęszczenie wykonywane może być zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Makijaż permanentny brwi metodą włoskową jest jednocześnie lekki i delikatny. Końcowy efekt jest naturalny, dlatego też nie należy obawiać się efektu sztuczności.

Makijaż permanentny brwi metodą włoskową

Makijaż polecany jest osobom, które posiadają nieregularną linię brwi, a także chcą zagęścić swój łuk brwiowy.  Dobrze sprawdzi się również u osób, które są alergikami i nie mogą stosować żadnych kosmetyków kolorowych, ale także u tych, którzy nie chcą lub całkowicie nie potrafią stosować makijażu klasycznego.

O czym warto pamiętać?

Warto pamiętać, żeby decydować się na zabieg tylko i wyłącznie w sprawdzonych salonach. O naturalnym efekcie całego makijażu decyduje sposób jego wykonania. Należy zwracać uwagę na to, aby wykonywany był w sposób profesjonalny pod okiem doświadczonych linergistek, które odbyły liczne szkolenia.