Na czym polega trening personalny?

Jeśli mamy dość tego, że spędzamy całe dnie na siłowni, a wciąż nie potrafimy wypracować swojej idealnej sylwetki, oznacza to, że coś robimy źle. Najlepiej będzie skonsultować to wszystko ze specjalistą od sportu, czyli trenerem personalnym, który na pewno szybko zorientuje się, gdzie popełniamy błąd. Możemy nawet zapisać się do takiej osoby na trening personalny rybnik, który wyjdzie nam tylko na dobre. Dzięki niemu swoje cele osiągniemy w bardzo szybkim tempie.
	Trening personalny rybnik

Oczywiście nasze pierwsze spotkanie z trenerem personalnym będzie typowo konsultacyjne. Podczas niego opowiemy o swoich dotychczasowych zmaganiach z aktywnością fizyczną, uzyskanym doświadczeniu, stosowanej diecie oraz celach, jakie mamy zamiar osiągnąć. Następnie trener przeanalizuje z nami te wszystkie sprawy i powie nam, czy dotychczas ćwiczyliśmy prawidłowo oraz czy odżywaliśmy się racjonalnie. Gdy już wszystko z nim dogadamy, otrzymamy swój plan treningowy i przy następnym spotkaniu rozpoczniemy już prawdziwą przygodę ze sportem. Oczywiście nasz pierwszy trening personalny rybnik będzie najprawdopodobniej dość prosty, gdyż podczas niego trener zechce sprawdzić naszą kondycję, ogólną siłę czy koordynację ruchową. Tym sposobem ustali, nad czym najbardziej powinniśmy popracować i dopasuje do nas właściwy zestaw ćwiczeń. Będziemy go wykonywać regularnie, patrząc na to, czy daje nam on optymalne efekty. W razie jakichkolwiek wątpliwości trener zawsze zdoła zmienić nasz plan treningowy, abyśmy szybciej doczekali się pierwszych widocznych rezultatów.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z usług żadnego trenera personalnego, na pewno trochę obawiamy się tego, jak będą wyglądać spotkania z taką osobą. Dość szybko je jednak docenimy, o ile z nich skorzystamy, ponieważ to one pozwolą nam wreszcie uzyskać sylwetkę, o jakiej od dawna marzymy.