Naprawa drukarek Katowice

Naprawa drukarek Katowice zajmuje się naprawą wszystkich rodzajów drukarek: wielofunkcyjnych, atramentowych, igłowych oraz laserowych. Serwis dotyczy drukarek domowych, firmowych oraz specjalistycznych.
Najpopularniejsze marki, które podlegają serwisowi to HP, Canon, Samsung, Brother, Lexmark, Toshiba, OKI, Panasonic, Kyocera, Epson, Dell, Rocih, Sony oraz wiele innych. Naprawa drukarek Katowice podejmuje się wszystkich produktów niezależnie od rodzaju i marki produktu. Firmę charakteryzuje szybki czas realizacji, dojazd do klienta oraz profesjonalizm. Na wykonane usługi zostaje udzielona gwarancja. Firma zawsze służy dobrą radą i podpowiedzią w razie problemów z drukarką.

Co obejmuję serwis drukarek?

	naprawa drukarek katowice

Serwis drukarki obejmuje między innymi czyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne. Problemy z drukowaniem wynikają najczęściej z zanieczyszczeń nagromadzających się wewnątrz mechanizmu. Samodzielnie trudno wyczyścić te elementy, zwłaszcza jeżeli nie jesteśmy świadomi budowy drukarki. Serwis wyczyści podajniki papieru, tor poboru i jego drogę wyjścia. Wyczyszczone zostaną również pozostałe elementy drukarki. Serwis obejmuje również sprawdzenie i naprawę systemów grzewczych, diagnostykę, ustawienie kompatybilności z komputerem, naprawę formaterów oraz wymianę popsutych lub zużytych elementów.

Skontaktuj się z serwisem jeżeli w Twojej drukarce często blokuje się papier lub jest źle pobierany, wyświetlają się komunikaty o awarii, migają diody drukarki, wydruk jest złej jakości, drukarka lub urządzenie wielofunkcyjne bardzo głośno drukuje, nie chce się włączyć, nie reaguje na polecenia z komputera lub zauważyłeś inne niepokojące objawy.
W razie zgłoszenia problemu, serwis drukarek najpierw spróbuje rozwiązać problem telefonicznie, jeżeli to nie pomoże specjalista przyjedzie na miejsce w celu oceny problemu. Większość napraw wykonywana jest u klienta – tylko czasami drukarkę trzeba zawieźć do serwisu.