Prawo do życia

W ostatnich latach temat aborcji w Polsce stał się jednym z najpopularniejszych, mimo, że wcześniej był jednym z największych tabu.

Aborcja w Polsce

Aborcja w Polsce stała się tematem nr 1 dwa lata temu, kiedy głośno zrobiło się z powodu śmierci pewnej ciężarnej. Wtedy właśnie powstał Strajku Kobiet, gdzie tysiące kobiet wyszło z domu by strajkować przecież prawu aborcyjneu w Polsce. Media podchwyciły temat, a za śmierć ciężarnej oskarżano nie tylko szpital, ale przede wszystkim Trybunał Konstytucyjny.
aborcja w polsce (1)

Prawo o aborcji

Mimo medialnej burzy i strajków, wiele osób wykazało się  niewiedzą i nieznajomością prawa, ponieważ aborcji w Polsce można dokonać w kilku przypadkach. Dlatego przed osądzaniem, warto zagłębić się bardziej w temat i dowiedzieć się więcej.

Stop zabijaniu niewinnych dzieci

Stop aborcji w Polsce – to hasło przyświeca wielu Polkom i Polakom, dla których życie jest święte i człowiek nie ma prawa go przerwać – niezależnie od tego, czy dziecko w łonie matki jest zdrowe, czy ma urodzić się chore. Prawo do narodzin i życia ma każdy z nas i nie powinniśmy nikogo go pozbawiać.