Spanie i bujanie w obłokach – jedynie na wysokości

Mniejsze lokum

W dobie zapotrzebowania na lokale o mniejszych rozmiarach, trzeba wykazać się pomysłowością, by skonstruować estetyczne, a jednocześnie efektywne wnętrze na niewielkiej sferze. Wspaniałym wyjściem bywa umiejscowienie wyposażenia mającego względnie sporo przestrzeni, innymi słowy łóżka na półpiętrze. Tak umieszczone łóżko będzie znacznie mocniej komfortowe niż łóżko piętrowe, zezwalając na zużycie obszaru pod podniesieniem. Łóżko potrafi pasować miarą przestrzeni półpiętra, lub antresola jest istotnie w wyższym stopniu przestronna i zapewnia obszerne opcje rozplanowania.

antresola

Wyposażenie pokoju

Antresola znajduje wykorzystanie przeważnie w wysokich pomieszczeniach. Najkorzystniejsze są te o wysokości 2 metrów, jednakże do zamiarów sypialnianych spisze się także ta o wielkości 1,2| metra. Rama antresoli to z reguły aluminiowe lub drewniane fragmenty nośne a także drabinka albo schody, kierujące na szczyt. Pamiętaj o eliminacji intensywnego światła sufitowego – doskonale sprawdzą się lampy ukierunkowane lub pasy LED. Czy łoże na półpiętrze to stosowny pomysł dla dziecka? W rzeczy samej, wystarczy zaledwie zadbać o należyte zabezpieczenie naszego planu. Zainstaluj poręcze ochronne i rozległe, komfortowe schody. Fantazji dziecka zostaw planowanie podwyższenia- zrobisz mu tym wielką zabawę oraz umożliwisz perfekcyjną przestrzeń zarówno do rozrywki, jako i odpoczynku. Obszar pod półpiętrem to doskonałe miejsce na wyposażenie zakątka do odrabiania lekcji, z biurkiem oraz półkami.

łóżko na antresoli

Łoże na antresoli to wyborowe wyjście – wspomaga przezornie zagospodarować otwartą przestrzeń mieszkania, posiadając wielkie zasięgi do wykazania się pomysłowością i oddając pokojowi pierwotny oraz oryginalny charakter. Wpisuje się w niejeden styl, od marzycielskiego po nowoczesny. Pragniesz zachwycać osobliwą aranżacją pomieszczenia, a równolegle weselić się ergonomią pomieszczenia – łoże na antresoli to idealny pomysł.