Wyjazd majowy

Jednym z najlepszych, a zarazem najtańszych ofert wypoczynkowych są domki do wynajęcia Beskid Śląski idealnie sprawdza się w tej kwestii.
Same domki są niesamowicie tanie, a wyposażenie, które się w nim znajduje jest naprawdę wysokich lotów.

Postanowiłem wybrać się tam z rodziną, ponieważ byłem zachęcony niezwykle atrakcyjną ceną. Jako, że moja rodzina jest dość liczna to zawsze staram się oszczędzać tyle pieniędzy, ile to możliwe.
I tak postanowiliśmy spakować tylko niezbędne rzeczy i ruszyć w drogę. Wzięliśmy więc ze sobą jedynie ubrania oraz przedmioty higieniczne.
Droga była daleka, jednak nas to nie zniechęcało.
Jako, że nadchodził weekend majowy to stwierdziliśmy, że idealnym momentem na wyjazd będzie piątek. Będzie to jednocześnie świetne przedłużenie weekendu. I tak zarezerwowałem przez internet miejsca w domku, tak by nikt inny nam ich nie zajął. I wreszcie ruszyliśmy w drogę.
Wybraliśmy się tam więc z samego rana w piątek. Jako, że droga była długa to chcieliśmy być tam jeszcze za widoku.
Największe problemy pojawiły się jednak na początku naszej podróży. Mimo dość wczesnej pory, ulice były pełne samochodów. Sam wyjazd z miasta trwało około 30 minut. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Mimo początkowego zniechęcenia, z czasem było coraz lepiej. Po wyjeździe z miasta wszystko szło jak po maśle. Udaliśmy się więc na autostradę. Tam kolejne kilometry mijały bardzo szybko. Nie miałem też obawy co do bardzo szybkiej jazdy. Po 5 godzinach w trasie udało nam się dojechać na miejsce. Sama miejscowość była bardzo malownicza, a krajobrazy były po prostu nie do opisania.
Wreszcie znaleźliśmy nasz zarezerwowany domek i przystąpiliśmy do rozpakowywania się. Sądziłem, że domek będzie mniejszy. Jednak pozytywnie się zaskoczyłem. Był on bardzo przestronny, a moja rodzina mieściła się w nim bez żadnych problemów. Wychodząc z domku mieliśmy od razu dostęp do placu zabaw, basenu oraz boiska do gry w piłkę.
Było tam czuć piękne zapachy dobiegające z pobliskiej kuchni. Wszystkiemu towarzyszyła cisza i spokój.