Okolice Trzebnicy atrakcje

Trzebnica i okolice trzebnicy atrakcje to miejsce idealne na rodzinny weekend. Wiele atrakcji, pięknych miejsc i zielonych przestrzeni, sprawi, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Wodne atrakcje

Okolice Trzebnicy atrakcje to nie tylko lasy, wzgórza i malownicze kapliczki. To również kąpieliska, baseny oraz inne atrakcje, które przypadną do gustu całej rodzinie. 19 kilometrów od centrum Trzebnicy znajduje się Kąpielisko Kopalnie, które zachwyci zarówno młodszych jak i starszych. Jest to miejsce, w którym można zakosztować relaksu nad wodą lub wypożyczyć sprzęt wodny i spędzić czas bardziej aktywnie. Kąpielisko Kopalnie posiada wszystko, co potrzeba. Duże parkingi, strefę gastronomiczną, place zabaw, dmuchańce na wodzie oraz wypożyczalnie sprzętów wodnych. Jest to idealne miejsce na ciepłe, słoneczne dni znajdujące się w okolice Trzebnicy atrakcje.

okolice Trzebnicy atrakcje

Wrocław

Będąc w okolice Trzebnicy atrakcje, warto odwiedzić również Wrocław, który znajduje się tylko 30 kilometrów drogi od centrum Trzebnicy. W obawie o kroki i miejsca parkingowe można odbyć podróż pociągiem i mieć dodatkową atrakcję.

Wrocław to piękne miasto, łączące kulturę, polską kuchnię oraz rozrywkę. Ogród japoński, wrocławskie zoo, muzeum narodowe, to tylko kilka z nielicznych atrakcji, które oferuje to miasto. Piękną starówkę i spacer po niej można połączyć z szukaniem krasnoludków, ukrytych w różnych zakamarkach miasta.

Okolice Trzebnicy atrakcje to piękne i malownicze obszary, które każdy powinien zobaczyć.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to wejdź na stronę: http://winnicajadwiga.pl/o-winnicy!